* Last updated at 11:12 am on Thursday, May 2, 2024
Sectional Finals | Super-Sectionals | STATE SEMIFINALS | STATE FINALS | ||||||||||
Sat 5/25 Arlington Heights (Hersey) 10 am | Winner Arlington Heights (Hersey) Sectional | ||||||||||||
Winner Huntley Sectional | |||||||||||||
Tue 5/28 Barrington 7 pm | |||||||||||||
Fri 5/24 Huntley 4:30 pm | Winner Barrington Super-Sectional | ||||||||||||
Winner St. Charles (North) Super-Sectional | |||||||||||||
Fri 5/31 Naperville (North Central College) 6 pm | |||||||||||||
Fri 5/24 Plainfield (North) 4:30 pm | Winner Plainfield (North) Sectional | ||||||||||||
Winner South Elgin Sectional | |||||||||||||
Tue 5/28 St. Charles (North) 6:30 pm | |||||||||||||
STATE Championship | |||||||||||||
Fri 5/24 South Elgin 6 pm | |||||||||||||
Sat 6/1 Naperville (North Central College) 6:30 pm | |||||||||||||
Fri 5/24 Joliet (Central) 5 pm | Winner Joliet (Central) Sectional | ||||||||||||
Winner Pekin Sectional | |||||||||||||
Tue 5/28 Bloomington (H.S.) 6 pm | |||||||||||||
Fri 5/24 Pekin 5:30 pm | Winner Bloomington (H.S.) Super-Sectional | ||||||||||||
Winner River Forest (Dominican University) Super-Sectional | |||||||||||||
Fri 5/31 Naperville (North Central College) 7:30 pm | |||||||||||||
Fri 5/24 Hinsdale (Central) 6 pm | Winner Hinsdale (Central) Sectional | ||||||||||||
Winner Winnetka (New Trier) Sectional | Third Place | ||||||||||||
Tue 5/28 River Forest (Dominican University) 4 pm | |||||||||||||
Fri 5/24 Winnetka (New Trier) 6 pm | Sat 6/1 Naperville (North Central College) 11:45 am |
REGIONAL QUARTERFINALS | REGIONAL SEMIFINALS | REGIONAL FINALS | SECTIONAL SEMIFINALS & FINALS | |||||||||||
(1) Glenview (Glenbrook South) | ||||||||||||||
(16) Waukegan (H.S.) | Wed 5/15 Schaumburg (H.S.) 5 pm | |||||||||||||
(17) Hoffman Estates (H.S.) | ||||||||||||||
Sat 5/11 Waukegan (H.S.) 10 am | ||||||||||||||
Sat 5/18 Schaumburg (H.S.) 12 noon | ||||||||||||||
(8) Schaumburg (H.S.) | ||||||||||||||
(9) Highland Park | ||||||||||||||
Wed 5/15 Schaumburg (H.S.) 7 pm | ||||||||||||||
Winner Schaumburg (H.S.) Regional | ||||||||||||||
Winner Lincolnshire (Stevenson) Regional | ||||||||||||||
Tue 5/21 Arlington Heights (Hersey) 4:30 pm | ||||||||||||||
(4) Libertyville | ||||||||||||||
(14) Mt. Prospect (Prospect) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Lincolnshire (Stevenson) 4:30 pm | ||||||||||||||
Fri 5/17 Lincolnshire (Stevenson) 6 pm | ||||||||||||||
(5) Lincolnshire (Stevenson) | ||||||||||||||
(12) Rolling Meadows | ||||||||||||||
Tue 5/14 Lincolnshire (Stevenson) 6:30 pm | ||||||||||||||
SECTIONAL CHAMPIONSHIP | ||||||||||||||
Sat 5/25 Arlington Heights (Hersey) 10 am | ||||||||||||||
(2) Palatine (Fremd) | ||||||||||||||
(13) Buffalo Grove | Tue 5/14 Buffalo Grove 4:30 pm | |||||||||||||
(18) Wheeling | ||||||||||||||
Fri 5/10 Buffalo Grove 5 pm | ||||||||||||||
Fri 5/17 Buffalo Grove 5 pm | ||||||||||||||
(7) Elk Grove Village (E.G.) | ||||||||||||||
(10) Hoffman Estates (Conant) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Buffalo Grove 6:30 pm | ||||||||||||||
Winner Buffalo Grove Regional | ||||||||||||||
Winner Northbrook (Glenbrook North) Regional | ||||||||||||||
Tue 5/21 Arlington Heights (Hersey) 6:30 pm | ||||||||||||||
(3) Northbrook (Glenbrook North) | ||||||||||||||
(15) Zion (Z.-Benton) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Northbrook (Glenbrook North) 5 pm | ||||||||||||||
Fri 5/17 Northbrook (Glenbrook North) 6 pm | ||||||||||||||
(6) Arlington Heights (Hersey) | ||||||||||||||
(11) Palatine (H.S.) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Northbrook (Glenbrook North) 7 pm | ||||||||||||||
REGIONAL QUARTERFINALS | REGIONAL SEMIFINALS | REGIONAL FINALS | SECTIONAL SEMIFINALS & FINALS | |||||||||||
(1) Barrington | ||||||||||||||
(16) Rockford (Auburn) | Tue 5/14 Carpentersville (Dundee-Crown) 4:30 pm | |||||||||||||
(17) Rockford (East) | ||||||||||||||
Rockford (Auburn) TBA | ||||||||||||||
Fri 5/17 Carpentersville (Dundee-Crown) 4:30 pm | ||||||||||||||
(8) Round Lake | ||||||||||||||
(9) Carpentersville (Dundee-Crown) | ||||||||||||||
Wed 5/15 Carpentersville (Dundee-Crown) 4:30 pm | ||||||||||||||
Winner Carpentersville (Dundee-Crown) Regional | ||||||||||||||
Winner Machesney Park (Harlem) Regional | ||||||||||||||
Tue 5/21 Huntley 4:30 pm | ||||||||||||||
(4) Huntley | ||||||||||||||
(13) Fox Lake (Grant) | ||||||||||||||
Wed 5/15 Machesney Park (Harlem) 4:30 pm | ||||||||||||||
Fri 5/17 Machesney Park (Harlem) 5 pm | ||||||||||||||
(5) Mundelein (H.S.) | ||||||||||||||
(12) Machesney Park (Harlem) | ||||||||||||||
Wed 5/15 Machesney Park (Harlem) 6:30 pm | ||||||||||||||
SECTIONAL CHAMPIONSHIP | ||||||||||||||
Fri 5/24 Huntley 4:30 pm | ||||||||||||||
(2) Lake Zurich | ||||||||||||||
(15) Rockford (Jefferson) | ||||||||||||||
Wed 5/15 Algonquin (Jacobs) 4:30 pm | ||||||||||||||
Fri 5/17 Algonquin (Jacobs) 6 pm | ||||||||||||||
(7) Rockton (Hononegah) | ||||||||||||||
(10) Algonquin (Jacobs) | ||||||||||||||
Wed 5/15 Algonquin (Jacobs) 6:30 pm | ||||||||||||||
Winner Algonquin (Jacobs) Regional | ||||||||||||||
Winner Gurnee (Warren) Regional | ||||||||||||||
Tue 5/21 Huntley 6:30 pm | ||||||||||||||
(3) Gurnee (Warren) | ||||||||||||||
(14) McHenry | ||||||||||||||
Tue 5/14 Gurnee (Warren) 4:30 pm | ||||||||||||||
Fri 5/17 Gurnee (Warren) 6 pm | ||||||||||||||
(6) Hampshire | ||||||||||||||
(11) Rockford (Guilford) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Gurnee (Warren) 6:30 pm | ||||||||||||||
REGIONAL QUARTERFINALS | REGIONAL SEMIFINALS | REGIONAL FINALS | SECTIONAL SEMIFINALS & FINALS | |||||||||||
(1) Lockport (Twp.) | ||||||||||||||
(16) Yorkville (H.S.) | Tue 5/14 Lockport (Twp.) 5 pm | |||||||||||||
(17) Romeoville (H.S.) | ||||||||||||||
Fri 5/10 Yorkville (H.S.) 4:30 pm | ||||||||||||||
Fri 5/17 Lockport (Twp.) 5 pm | ||||||||||||||
(8) Oswego (H.S.) | ||||||||||||||
(9) Oswego (East) | ||||||||||||||
Wed 5/15 Lockport (Twp.) 5 pm | ||||||||||||||
Winner Lockport (Twp.) Regional | ||||||||||||||
Winner Aurora (West Aurora) Regional | ||||||||||||||
Wed 5/22 Plainfield (North) 4:30 pm | ||||||||||||||
(4) Plainfield (North) | ||||||||||||||
(13) Aurora (West Aurora) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Aurora (West Aurora) 4 pm | ||||||||||||||
Fri 5/17 Aurora (West Aurora) 4 pm | ||||||||||||||
(5) Lisle (Benet Academy) | ||||||||||||||
(12) Plainfield (Central) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Aurora (West Aurora) 6 pm | ||||||||||||||
SECTIONAL CHAMPIONSHIP | ||||||||||||||
Fri 5/24 Plainfield (North) 4:30 pm | ||||||||||||||
(2) Aurora (Metea Valley) | ||||||||||||||
(15) Plainfield (South) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Naperville (Central) 5 pm | ||||||||||||||
Sat 5/18 Naperville (Central) 10 am Site: Knoch Park |
||||||||||||||
(7) Naperville (Central) | ||||||||||||||
(10) Naperville (Neuqua Valley) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Naperville (Central) 7 pm | ||||||||||||||
Winner Naperville (Central) Regional | ||||||||||||||
Winner Aurora (East) Regional | ||||||||||||||
Wed 5/22 Plainfield (North) 6:30 pm | ||||||||||||||
(3) Naperville (North) | ||||||||||||||
(14) Bolingbrook | Tue 5/14 Aurora (East) 4:30 pm | |||||||||||||
(18) Aurora (East) | ||||||||||||||
Sat 5/11 Bolingbrook 11 am | ||||||||||||||
Fri 5/17 Aurora (East) 4:30 pm | ||||||||||||||
(6) Aurora (Waubonsie Valley) | ||||||||||||||
(11) Plainfield (East) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Aurora (East) 6:30 pm | ||||||||||||||
REGIONAL QUARTERFINALS | REGIONAL SEMIFINALS | REGIONAL FINALS | SECTIONAL SEMIFINALS & FINALS | |||||||||||
(1) Wheaton (North) | ||||||||||||||
(13) Elgin (H.S.) | Tue 5/14 Elgin (H.S.) 5 pm | |||||||||||||
(17) Streamwood | ||||||||||||||
Fri 5/10 Elgin (H.S.) 5 pm | ||||||||||||||
Fri 5/17 Elgin (H.S.) 5 pm | ||||||||||||||
(8) Glen Ellyn (Glenbard West) | ||||||||||||||
(9) Bartlett | ||||||||||||||
Tue 5/14 Elgin (H.S.) 7 pm | ||||||||||||||
Winner Elgin (H.S.) Regional | ||||||||||||||
Winner Lombard (Glenbard East) Regional | ||||||||||||||
Tue 5/21 South Elgin 4:30 pm | ||||||||||||||
(4) Wheaton (W. Warrenville South) | ||||||||||||||
(14) Roselle (Lake Park) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Lombard (Glenbard East) 4:30 pm | ||||||||||||||
Fri 5/17 Lombard (Glenbard East) 4:30 pm | ||||||||||||||
(5) Geneva | ||||||||||||||
(11) Lombard (Glenbard East) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Lombard (Glenbard East) 6:30 pm | ||||||||||||||
SECTIONAL CHAMPIONSHIP | ||||||||||||||
Fri 5/24 South Elgin 6 pm | ||||||||||||||
(2) St. Charles (North) | ||||||||||||||
(16) Villa Park (Willowbrook) | Tue 5/14 Batavia 5 pm | |||||||||||||
(18) DeKalb | ||||||||||||||
Sat 5/11 Villa Park (Willowbrook) 12 noon | ||||||||||||||
Fri 5/17 Batavia 6 pm | ||||||||||||||
(7) Batavia | ||||||||||||||
(10) West Chicago (H.S.) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Batavia 7 pm | ||||||||||||||
Winner Batavia Regional | ||||||||||||||
Winner St. Charles (East) Regional | ||||||||||||||
Tue 5/21 South Elgin 6:30 pm | ||||||||||||||
(3) St. Charles (East) | ||||||||||||||
(15) Elgin (Larkin) | ||||||||||||||
Tue 5/14 St. Charles (East) 4:30 pm | ||||||||||||||
Fri 5/17 St. Charles (East) 4:30 pm | ||||||||||||||
(6) South Elgin | ||||||||||||||
(12) Carol Stream (Glenbard North) | ||||||||||||||
Tue 5/14 St. Charles (East) 6:30 pm | ||||||||||||||
REGIONAL QUARTERFINALS | REGIONAL SEMIFINALS | REGIONAL FINALS | SECTIONAL SEMIFINALS & FINALS | |||||||||||
(1) Tinley Park (Andrew) | ||||||||||||||
(16) Calumet City (Thornton Fractional North) [Coop] | Tue 5/14 Joliet (West) 4:30 pm | |||||||||||||
(17) Oak Lawn (Richards) | ||||||||||||||
Sat 5/11 Calumet City (Thornton Fractional North) [Coop] 11 am | ||||||||||||||
Fri 5/17 Joliet (West) 5 pm | ||||||||||||||
(8) Joliet (West) | ||||||||||||||
(10) Palos Hills (Stagg) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Joliet (West) 6:30 pm | ||||||||||||||
Winner Joliet (West) Regional | ||||||||||||||
Winner TBA-2A Regional | ||||||||||||||
Tue 5/21 Joliet (Central) 4:30 pm | ||||||||||||||
(4) Flossmoor (Homewood-F.) | ||||||||||||||
(13) South Holland (Thornwood) [Coop] | ||||||||||||||
Wed 5/15 Flossmoor (Homewood-F.) 5 pm | ||||||||||||||
Fri 5/17 Flossmoor (Homewood-F.) 6 pm | ||||||||||||||
(5) New Lenox (Lincoln-Way West) | ||||||||||||||
(12) Chicago Heights (Bloom Twp.) | ||||||||||||||
Wed 5/15 Chicago Heights (Bloom Twp.) 7 pm | ||||||||||||||
SECTIONAL CHAMPIONSHIP | ||||||||||||||
Fri 5/24 Joliet (Central) 5 pm | ||||||||||||||
(2) Frankfort (Lincoln-Way East) | ||||||||||||||
(15) Palos Heights (Shepard) | Wed 5/15 Chicago (Mother McAuley) 5 pm | |||||||||||||
(18) Richton Park (Rich Township) | ||||||||||||||
Fri 5/10 Palos Heights (Shepard) 5 pm | ||||||||||||||
Fri 5/17 Chicago (Mother McAuley) 6 pm | ||||||||||||||
(7) Chicago (Marist) | ||||||||||||||
(9) Chicago (Mother McAuley) | ||||||||||||||
Wed 5/15 Chicago (Mother McAuley) 7 pm | ||||||||||||||
Winner Chicago (Mother McAuley) Regional | ||||||||||||||
Winner TBA-2B Regional | ||||||||||||||
Tue 5/21 Joliet (Central) 6:30 pm | ||||||||||||||
(3) New Lenox (Lincoln-Way Central) | ||||||||||||||
(14) Joliet (Central) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Site TBA 4:30 pm | ||||||||||||||
Fri 5/17 Site TBA 4:30 pm | ||||||||||||||
(6) Orland Park (Sandburg) | ||||||||||||||
(11) Blue Island (Eisenhower) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Site TBA 6:30 pm | ||||||||||||||
REGIONAL QUARTERFINALS | REGIONAL SEMIFINALS | REGIONAL FINALS | SECTIONAL SEMIFINALS & FINALS | |||||||||||
(1) O'Fallon (H.S.) | ||||||||||||||
(7) Collinsville | ||||||||||||||
Tue 5/14 Collinsville 5 pm | ||||||||||||||
Fri 5/17 Collinsville 6 pm | ||||||||||||||
(4) Belleville (East) | ||||||||||||||
(5) Belleville (West) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Collinsville 7 pm | ||||||||||||||
Winner Collinsville Regional | ||||||||||||||
Winner Alton (Sr.) Regional | ||||||||||||||
Tue 5/21 Pekin 4 pm | ||||||||||||||
(2) Edwardsville (H.S.) | ||||||||||||||
(8) Alton (Sr.) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Alton (Sr.) 4:30 pm Site: Public School Stadium, 1513 State Street, Alton |
||||||||||||||
Sat 5/18 Alton (Sr.) 3 pm Site: Public School Stadium, 1513 State Street, Alton |
||||||||||||||
(3) Granite City | ||||||||||||||
(6) Quincy (Sr.) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Alton (Sr.) 6:30 pm Site: Public School Stadium, 1513 State Street, Alton |
||||||||||||||
SECTIONAL CHAMPIONSHIP | ||||||||||||||
Fri 5/24 Pekin 5:30 pm | ||||||||||||||
(1) Minooka | ||||||||||||||
(7) Bradley (B.-Bourbonnais) | Tue 5/14 Normal (Community West) 4:30 pm | |||||||||||||
(9) Decatur (Eisenhower) [Coop] | ||||||||||||||
Fri 5/10 Bradley (B.-Bourbonnais) 7 pm | ||||||||||||||
Fri 5/17 Normal (Community West) 4:30 pm | ||||||||||||||
(4) Normal (Community West) | ||||||||||||||
(5) Pekin | ||||||||||||||
Tue 5/14 Normal (Community West) 6:30 pm | ||||||||||||||
Winner Normal (Community West) Regional | ||||||||||||||
Winner East Moline (United) Regional | ||||||||||||||
Tue 5/21 Pekin 6 pm | ||||||||||||||
(2) Normal (Community) | ||||||||||||||
(8) Rock Island (H.S.) | ||||||||||||||
Tue 5/14 East Moline (United) 4 pm Site: Panther Pitch, 630 18th Street, Silvis |
||||||||||||||
Fri 5/17 East Moline (United) 5 pm Site: Panther Pitch, 630 18th Street, Silvis |
||||||||||||||
(3) East Moline (United) | ||||||||||||||
(6) Moline (H.S.) | ||||||||||||||
Tue 5/14 East Moline (United) 6 pm Site: Panther Pitch, 630 18th Street, Silvis |
||||||||||||||
REGIONAL QUARTERFINALS | REGIONAL SEMIFINALS | REGIONAL FINALS | SECTIONAL SEMIFINALS & FINALS | |||||||||||
(1) Elmhurst (York) | ||||||||||||||
(16) Chicago (Kenwood) | Wed 5/15 Berwyn-Cicero (Morton) 5 pm | |||||||||||||
(17) Maywood (Proviso East) | ||||||||||||||
Fri 5/10 Chicago (Kenwood) 5 pm | ||||||||||||||
Fri 5/17 Berwyn-Cicero (Morton) 6 pm | ||||||||||||||
(8) Downers Grove (South) | ||||||||||||||
(9) Berwyn-Cicero (Morton) | ||||||||||||||
Wed 5/15 Berwyn-Cicero (Morton) 7 pm | ||||||||||||||
Winner Berwyn-Cicero (Morton) Regional | ||||||||||||||
Winner Oak Park (Fenwick) Regional | ||||||||||||||
Tue 5/21 Hinsdale (Central) 4:30 pm | ||||||||||||||
(4) Oak Park (Fenwick) | ||||||||||||||
(13) Chicago (Hubbard) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Oak Park (Fenwick) 4 pm Site: Dominican Priory 7200 Division St, River Forest |
||||||||||||||
Fri 5/17 Oak Park (Fenwick) 4 pm Site: Dominican Priory 7200 Division St, River Forest |
||||||||||||||
(5) Downers Grove (North) | ||||||||||||||
(12) Summit (Argo) | ||||||||||||||
Wed 5/15 Oak Park (Fenwick) 4 pm Site: Dominican Priory 7200 Division St, River Forest |
||||||||||||||
SECTIONAL CHAMPIONSHIP | ||||||||||||||
Fri 5/24 Hinsdale (Central) 6 pm | ||||||||||||||
(2) LaGrange (Lyons) | ||||||||||||||
(15) Chicago (Curie) | Mon 5/13 LaGrange (Lyons) 5 pm Site: South Campus, 4900 Willow Springs Rd, Western Springs |
|||||||||||||
(18) Hillside (Proviso West) | ||||||||||||||
Chicago (Curie) TBA | ||||||||||||||
Sat 5/18 LaGrange (Lyons) 11 am Site: South Campus, 4900 Willow Springs Rd, Western Springs |
||||||||||||||
(7) Riverside (R.-Brookfield) | ||||||||||||||
(11) Oak Lawn (Community) | ||||||||||||||
Mon 5/13 LaGrange (Lyons) 7 pm Site: South Campus, 4900 Willow Springs Rd, Western Springs |
||||||||||||||
Winner LaGrange (Lyons) Regional | ||||||||||||||
Winner Burbank (Reavis) Regional | ||||||||||||||
Tue 5/21 Hinsdale (Central) 6:30 pm | ||||||||||||||
(3) Hinsdale (Central) | ||||||||||||||
(14) Chicago (Kelly) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Burbank (Reavis) 7 pm | ||||||||||||||
Fri 5/17 Burbank (Reavis) 5 pm | ||||||||||||||
(6) Oak Park (O.P.-River Forest) | ||||||||||||||
(10) Burbank (Reavis) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Burbank (Reavis) 5 pm | ||||||||||||||
REGIONAL QUARTERFINALS | REGIONAL SEMIFINALS | REGIONAL FINALS | SECTIONAL SEMIFINALS & FINALS | |||||||||||
(1) Winnetka (New Trier) | ||||||||||||||
(16) Chicago (Senn) | Wed 5/15 Skokie (Niles North) 5 pm | |||||||||||||
(17) Chicago (Mather) | ||||||||||||||
Fri 5/10 Chicago (Senn) 4:30 am Winnemac Stadium |
||||||||||||||
Sat 5/18 Skokie (Niles North) 11 am | ||||||||||||||
(7) Skokie (Niles North) | ||||||||||||||
(9) Franklin Park-Northlake (Leyden) | ||||||||||||||
Wed 5/15 Skokie (Niles North) 7 pm | ||||||||||||||
Winner Skokie (Niles North) Regional | ||||||||||||||
Winner Addison (A. Trail) Regional | ||||||||||||||
Tue 5/21 Winnetka (New Trier) 5 pm | ||||||||||||||
(4) Wilmette (Loyola Academy) | ||||||||||||||
(13) Addison (A. Trail) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Addison (A. Trail) 4:30 pm | ||||||||||||||
Fri 5/17 Addison (A. Trail) 5 pm | ||||||||||||||
(5) Park Ridge (Maine South) | ||||||||||||||
(12) Chicago (Lincoln Park) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Addison (A. Trail) 6:30 pm | ||||||||||||||
SECTIONAL CHAMPIONSHIP | ||||||||||||||
Fri 5/24 Winnetka (New Trier) 6 pm | ||||||||||||||
(2) Evanston (Twp.) | ||||||||||||||
(15) Des Plaines (Maine West) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Evanston (Twp.) 5 pm | ||||||||||||||
Fri 5/17 Evanston (Twp.) 6 pm | ||||||||||||||
(8) Chicago (Whitney Young) | ||||||||||||||
(10) Chicago (Jones) | ||||||||||||||
Tue 5/14 Evanston (Twp.) 7 pm | ||||||||||||||
Winner Evanston (Twp.) Regional | ||||||||||||||
Winner Chicago (Lane) Regional | ||||||||||||||
Tue 5/21 Winnetka (New Trier) 7 pm | ||||||||||||||
(3) Chicago (Lane) | ||||||||||||||
(14) Park Ridge (Maine East) | ||||||||||||||
Wed 5/15 Chicago (Lane) 5 pm Site: Lane Stadium 2601 W. Addison St. Chicago |
||||||||||||||
Fri 5/17 Chicago (Lane) 5 pm Site: Lane Stadium 2601 W. Addison St. Chicago |
||||||||||||||
(6) Skokie (Niles West) | ||||||||||||||
(11) Chicago (Taft) | ||||||||||||||
Wed 5/15 Chicago (Lane) 7 pm Site: Lane Stadium 2601 W. Addison St. Chicago |
||||||||||||||